Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Mediniai efektai

Ar norėtumėte suteikti savo namams šiek tiek natūralaus pojūčio? Galbūt pridėkite žemiškų tonų į savo erdvę ar senovinį pojūtį. Kad ir kaip būtų, turime jums puikią idėją! Ateik ir pasižiūrėk į mūsų medinius sieninius paveikslus! Mes turime daug skirtingų dizainų, atitinkančių jūsų unikalų skonį ir pageidavimus. „tenstickers“ kompanijoje mes suprantame kliento poreikius, todėl savo medinių paveikslų kolekcijoje visą laiką pridedame naujų dizainų. Būtinai grįžkite ir pažiūrėkite, ar jums patinka vienas iš mūsų naujų priedų!

pridėkite natūralų prisilietimą prie mūsų medinių nuotraukų freskų

mūsų medžio efekto freskų kataloge yra daugybė unikalių dizainų, kuriuos galite pasirinkti. Nuo balintos medienos iki tamsios medienos iki spalvingos medienos yra tiek daug! Mūsų dizainas tikrai atrodys visiškai fantastiškai jūsų namuose ir sukurs puikią atmosferą jūsų kambaryje ir išvaizdą, kurios visada norėjote turėti. Jūs būsite miesto pokalbis su savo nauju medinių tapetų paveiksliuku! Visi norės žinoti, iš kur pirkote tokį nuostabų meno kūrinį! Dabar pasidarykite savo medžio sienų tapetą!

mūsų medžio efekto sienų freskos spausdinamos naudojant geriausios kokybės matines spalvas. Tai reiškia, kad jie tęsis amžius ir kad jūsų kambario klajojanti šviesa nebus atspindėta! Jie taip pat nepakeis spalvos ir neplyš. Koks puikus produktas! Mūsų medžio dizaino freskas labai lengva pritaikyti - manome, kad tai gali padaryti bet kas! Tiesiog atlikite labai paprastas instrukcijas, pateiktas kiekvienoje pakuotėje, kad gautumėte nepriekaištingus rezultatus ant savo sienos. Netgi galite užsisakyti tapetų klijus ir teptukus, kurie padės juos pritaikyti. Tiesiog įdėkite juos į savo krepšelį, kai patikrinsite savo tapybą!

gavo degantį klausimą apie mūsų medžio freskas! Mes čia jums padėti! Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką arba internetinę žinutę ir mūsų nuostabi klientų aptarnavimo komanda susisieks tiesiai su jumis! Nesidrovėk, šiandien atsiųsk mums žinutę! Tai ko tu lauki? Ateikite ir naršykite mūsų fantastišką medinių sienų freskų kolekciją šiandien! Mes žinome, kad nesigailėsite įsigiję tokį fantastišką pirkinį! Už tokią mažą kainą už tokį puikų produktą būtų nusikaltimas jo negauti! Pirkti pas mus dabar!

1-6 iš 6 fototapetai