Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Medžio stiliaus tapetai

absoliučiai puiki medinių tapetų kolekcija, idealiai tinkanti pridėti kaimišką temą į jūsų namus! Tekstūruotos tapetos šiuo metu iš tiesų populiarėja, todėl šios medžio efekto tapetos yra idealiai tinkamos jūsų namų dekoravimui! Todėl nepraleiskite ir gaukite juos, kol jie tęsis!

joks namas nėra išbaigtas be tinkamo apdailos, kad tiksliai atspindėtų juose gyvenančių žmonių asmenybes, o mediniai skydiniai tapetai tikrai gali paversti jūsų namus namais! Nuo medinių užrašų iki stilingo bambuko iki klasikinių medžio plokščių mūsų neįtikėtina dizaino komanda įtraukė viską. šioje medžio išvaizdos tapetų kolekcijoje niekaip nerasite to, kas tinka jums ir jūsų namams. Naršyk dabar!

dirbtinės medienos tapetai kiekvienam namui!

kai prie savo sienų pridėsite mūsų nuostabų kaimiško medžio tapetą , jie įgis tiek daug charakterio, todėl šių tapetų pridėjimas bus nuostabi investicija į jūsų namus. Taip pat turėsite galimybę papuošti savo namus, nesijaudindami, kad jie bus nuolatiniai ar kaip nors pakenktų. Visa tavo laisvė sekti bet kokią norimą tendenciją! Šie medžio tekstūros tapetai ne tik padaro sienas 100x stilingesnėmis, bet ir suteikia kitų aspektų, įskaitant padidėjusį gylį, stilių ir šilumą, naudą, kuri pakeis jūsų namus!

mūsų gaminius itin lengva pritvirtinti prie sienos ir juos galima pjaustyti pagal norimą dydį. Jie yra ypač kokybiški ir visiškai neblizga bei neatspindi, kad lentų tapetai nebūtų per daug įkyrūs ir gražiai įsilietų į likusius jūsų namus. Ašaros, raukšlės ir burbuliukai bus paskutiniai iš jūsų rūpesčių dėl šių labai atsparių tapetų.

neleiskite sau jaudintis dėl šio medžio skydo efekto tapetų taikymo proceso, nes jis bus pateiktas su instrukcijomis, taip pat galite rasti daugiau informacijos mūsų svetainėje; negali būti lengviau. Mes rekomendavome įrankius ir visus reikalingus patarimus kiekvienam taikymo etapui.

dabar jūsų eilė prisijungti ir papuošti namus vienu ar keliais šios nuostabių medinių dizaino tapetų kolekcijos gaminiais. Taigi, turėdamas tai omenyje, ko tu lauki? Peržiūrėkite mūsų nuostabią kolekciją dabar! Niekada nebuvo taip lengva atnaujinti savo namus.
Marla gibbs - ką galvoti apie sieninį popierių, kad galėtumėte išreikšti savo mintis, kol grožėtės gražia siena. šis dizainas yra baigtas matiniu.
Marla gibbs - ką galvoti apie sieninį popierių, kad galėtumėte išreikšti savo mintis, kol grožėtės gražia siena. šis dizainas yra baigtas matiniu.
18

1-24 iš 59 tapetai