Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Vonios sienų freskos

mes žinome, ką tu galvojai. Jūs galvojote „šiam kambariui labai reikia nuostabaus vonios paveikslo “. Ir mes manome, kad tu gali būti teisus! Todėl mes norime jums suteikti šią nuostabią vonios kambario sienų freskų kolekciją įvairiomis temomis ir stiliais. Be to, mūsų dizaino komanda nuolat papildo šią kolekciją naujomis freskomis, todėl esame tikri, kad įsimylėsite bent vieną iš šių fantastinių freskų! Ateik ir naršyk kolekciją dabar!

stenkitės savo soste stilingai naudodamiesi mūsų vonios paveikslo tapetais

mes turime didžiulį ir vis didėjantį tualetinių paveikslų katalogą, vienas iš jų kiekvieną kartą tikrai šypsosis jūsų veide! Nuo natūralių scenų atsipalaidavimo iki beprotiškų 3d vaizdinių efektų, kiekvieną kelionę į vonios kambarį tikrai pavyks padaryti didinga. Paplūdimyje turime net žavingų vėžlių freskas! Kas to nenorėtų savo vonios kambaryje, kai maudosi vonioje ar duše! Jūsų svečiams labai patiks jūsų sukurta unikali atmosfera ir norės sužinoti, kaip jie taip pat gali patekti į ją! Visi norės neperšlampamo vonios paveikslo!

nežinote, kiek jūsų sieninis vonios kambarys tęsis? Mes galime jums tai padėti! Visi mūsų paveikslai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, esančių rinkoje, todėl žinome, kad vaizdas atrodys nuostabus! Galime jus patikinti, kad laikui bėgant jie nesuplyš, neplyš ir nepasikeis spalvos. Kaip gerai tai! Visuose mūsų vonios sienų tapetuose yra labai paprastas jų taikymo vadovas, todėl jums nebus įdomu, kaip juos įdėti ant sienos! Šių instrukcijų kopiją galite rasti mūsų svetainėje, tiesiog slinkite į šio puslapio apačią ir paspauskite nuorodą. Taip lengva gauti nepriekaištingus rezultatus!

visų mūsų vonios paveikslų yra daugybė unikalių dydžių, todėl esame tikri, kad rasite tokį, kuris puikiai tiks jūsų ypatingai erdvei. Jei ne, susisiekite su klientų aptarnavimo komanda dabar ir jie padės jums sukurti tobulą freską! Todėl nelaukite, užsisakykite vonios kambario sieninį paveikslą šiandien ir padovanokite tam kambariui šiek tiek papildomos meilės! Už tokią didelę kainą jūs negalite atsisakyti!

1-24 iš 28 fototapetai