Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Juostelių tapetai

kam nepatinka klasikinis juostelių raštas? Mūsų dryžuotų tapetų kolekcija puikiai tinka papuošti jūsų namus. Mūsų juostiniai tapetai yra unikalūs ir sukurs aplinką, kurioje niekada nebus nuobodu. Dabar galite pertvarkyti savo namus, nesistengdami dažyti ir pertvarkyti. Pritaikykite vieną iš mūsų nuostabių dizainų ant sienų ir išgaukite norimą išvaizdą.

nuo neįtikėtinų medinių taukų iki nuostabaus tartano, dizaino komanda įtraukė viską į šį išskirtinį horizontalių juostų tapetą! Tikrai yra kuo patenkinti kiekvieno skonį, nesvarbu, ar puošiate savo vaiko miegamuosius, ar poilsio kambarį, niekas nenusivils. Dabar patikrinkite šiuos nuostabius vertikalių dryžuotų tapetų dizainus!

vėl įsimylėkite savo namus plačiais dryžuotais tapetais!

čia, prie „tenstickers“, mes tikime, kad naujos tapetos yra viena iš geriausių investicijų, kurias galėtumėte padaryti savo namuose. Nepaisant to, kad tapetai išėjo į madą ir išėjo iš jos per daugelį metų, tapetai išlieka vienu iš geriausių būdų pridėti dizainą, visam laikui nekeičiant ar nepažeidžiant sienų, suteikiant galimybę pasinaudoti bet kokia šiuo metu populiariąja tendencija. Mūsų nulupti tapetai taip pat suteikia nuostabių privalumų jūsų namams, nes į bet kurį kambarį įneša šilumos, stiliaus ir gylio. Jums bus sunku rasti papildomą prisilietimą savo namams, kuris yra tobulesnis. Kai tik turėsite, be jos niekada negalėsite gyventi!

šie spalvoti dryžuoti tapetai sklandžiai ir lengvai prilimpa prie bet kurios sienos, pašalindami bet kokius netobulumus. Raukšlės ar žymės nelieka už nugaros, jos neblizga ir neatspindi, kai yra per didelis šviesos kiekis, todėl jos tinka bet kur namuose. Mūsų tapetai taip pat yra ypač patvarūs ir tarnaus daugelį metų, suteikdami galimybę juos keisti kasmet arba ilgus metus išlaikyti tą pačią dryžuotą sienų dangą.

jei paraiškos teikimo procesas jus jaudino, leiskite mums būti ramiems. šalia savo produkto ir mūsų svetainėje rasite instrukcijas, kurių labai lengva laikytis. Taip pat pateikiami patarimai dėl rekomenduojamų įrankių ir patarimai prieš naudojant, jo metu ir po jo, taip pat instrukcijos paveikslėliams. Pritaikyti neutralius dryžuotus tapetus negali būti paprasčiau!

pamirškite nuobodžias sienas, kuriose yra tik viena spalva, ir papuoškite šiuos dryžuotų tapetų dizainus, ir jūs vėl įsimylėsite savo namus taip, kad nenorėtumėte išeiti! Užsisakyti dabar.

Dryžuoti tapetai, kurių dizainas beveik kvepia kaip cinamono bandelės. Išbandykite tai savo virtuvėje, gyvenamajame kambaryje ar miegamajame. Užsisakykite jį bet kokio dydžio.
Dryžuoti tapetai, kurių dizainas beveik kvepia kaip cinamono bandelės. Išbandykite tai savo virtuvėje, gyvenamajame kambaryje ar miegamajame. Užsisakykite jį bet kokio dydžio.
18

1-24 iš 38 tapetai