Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Vertikalios juostos tapetai

norite dekoruoti savo kambarį? O galbūt jūs ką tik atsikraustėte ir norite palikti savo žymę savo namuose. Na, jūs galite padaryti visa tai ir dar daugiau naudodami vieną iš šių vertikalių juostų tapetų iš mūsų nuostabios kolekcijos! Mūsų produktai yra pagaminti su jumis, taip, jūs. Iš skirtingų stilių ir raštų, mes galvojome apie jus kiekviename žingsnyje kurdami savo vertikalių juostų tapetų dizainą.

nuo senovinių teminių medinių plokščių iki modernios betono tekstūros šioje kolekcijoje tikrai rasite jums patinkančią vertikalios juostos sienų dangą. ši kolekcija nuolat auga ir yra nepaprastai greitas ir paprastas būdas sukurti unikalią išvaizdą jūsų namuose. Neleiskite šiems nuostabiems dizainams praeiti pro šalį, naršykite dabar ir atnaujinkite savo namus!

nuostabi vertikalių juostų pasta tik jums!

kai pritaikysite vieną iš šių vertikalių juostų sienų pakabų , grįžtate prie ankstesnių sienų, nebus galima kalbėti. Pajusite laisvę, kurią įgysite atlikdami visas savo namų sienas bet kokiu norimu būdu, neįsipareigodami dėl nuolatinio gamtos ar kitų dekoratyvinių stilių. Dar vienas nuostabus mūsų tapetų pranašumas yra tai, kad galite nuolat sekti visas matomas namų dekoravimo tendencijas. Visi jūsų svečiai bus žalūs iš pavydo! Šie vertikaliai dryžuoti tapetai ne tik suteikia akivaizdžių pranašumų iš nuostabiai naujos išvaizdos sienų, bet ir subtilesnių privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma, todėl jūsų namai tampa jums šiek tiek ypatingesni!

mūsų vertikalių juostų tematikos tapetai visiškai nesudaro problemų, todėl jūsų sienų trūkumai atrodo, kad tiesiog išnyksta. Medžiaga, iš kurios jie pagaminti, yra ypač patvari ir atspari problemoms, tokioms kaip ašaros, raukšlės ir burbuliukai, lupimasis ar plėšymasis taip pat nesukels problemų. Dėka jų ilgaamžiškumo, mūsų vertikalios juostos sieniniai pakabinamieji elementai trunka daug laiko, o tai reiškia, kad galite neatsilikti nuo laiko, kai daug keičiate savo sieninį popierių, arba susiraskite mėgstamą, ir saugokite jį amžiams! Mūsų dekoratyviniai tapetai nešvies ir neatspindės jokios klaidžios šviesos, todėl bus tinkami visoms jūsų namų sienoms.

nesijaudinkite dėl šių vertikalių dryžuotų sienų dangų. Rasite instrukcijas mūsų svetainėje ir šalia savo užsakymo su rekomendacijomis dėl įrankių, instrukcijomis paveikslėliu ir patarimais prieš taikymą, jo metu ir po jo.

mes turime platų dizaino ir spalvų pasirinkimą, todėl dabar ieškokite savo tobulų vertikalių juostų raštų tapetų!

1-24 iš 24 tapetai