Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Kitos tekstūros tapetai

fantastiška kitų tekstūruotų tapetų kolekcija, idealiai tinkanti klasei ir individualumui suteikti bet kuriai jūsų namų daliai! ši tapetų kolekcija pavers bet kokią erdvę jūsų namuose! šioje kolekcijoje rasite daugybę įvairių dizainų, vaizduojančių įvairias tekstūras!

nuo pipirų ir senovinių kokteilių jūsų virtuvei iki debesų ir abstrakčių rašalo raštų jūsų miegamajam - šioje kitų tekstūrų sienų dangų kolekcijoje yra keletas mūsų puikių dizainų, kurie niekur kitur netinka. Dizaino komandai patinka mąstyti už lango ribų, taigi, jei jūs užsiimate kažkuo išties unikaliu ir keistu, tikrai patekote į reikiamą vietą! Peržiūrėkite šį nuolat besiplečiantį kitų tekstūros dizaino tapetų katalogą ir išsirinkite sau tinkamą!

iš dėžutės kitos tekstūros pastos!

didžiulis skirtumas, kai prie namų pridedate kitą tekstūros tematiką, bus automatiškai pastebimas dėl unikalumo ir charakterio, kuriuo jie užpildys jūsų kambarius. Kai kurie aspektai yra nuostabūs, kai kuriate jaukesnę aplinką. Naudodami šį ekrano užsklandą galite pakeisti savo kambario išvaizdą, nesijaudindami, kad jis bus nuolatinis ar sugadins jūsų sienas! Nesvarbu, kokia yra dabartinė dekoro tendencija, galite atitinkamai pritaikyti savo kitus tekstūros tapetus, kad tiktų! Papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma, suteikia šis produktas, todėl jis ne tik atrodo nuostabiai, bet ir nuostabiai.

kiti mūsų tekstūros dizaino tapetai yra pagaminti iš medžiagos, kuri yra labai patvari, tarnauja metų metus. Jie taip pat labai atsparūs problemoms, tokioms kaip ašaros, raukšlės ir burbuliukai, ir iškart uždengs visus jūsų sienos trūkumus. Jie neatspindės jokio blizgesio ar pasiklydusios šviesos, patenkančios į jūsų kambarį; tačiau kiti mūsų tekstūros sienų dangteliai atspindės ką nors kita - aukštą mūsų tapetų kokybę!

šį tapetą su kitomis tekstūromis lengva pritaikyti, pateikiant instrukcijas mūsų svetainėje ir šalia tapetų, kai jie bus pristatyti. Taip pat yra patarimų dėl rekomenduojamų įrankių ir patarimų prieš taikymą, naudojimo metu ir po jo, taip pat instrukcijos apie paveikslėlius. Bet jei turite kokių nors rūpesčių ar abejonių, susisiekite su mūsų nuostabia klientų aptarnavimo komanda.

paverskite savo namus jau dabar! Naršykite kitų tekstūruotų sienų pakabų kolekciją, kad rastumėte savo tobulą naują tapetą. Yra dizainas ir raštas tik jums ir jūsų namams!

šių tekstūruotų tapetų dizainas yra abstraktaus meno kūrinio pavyzdys, kuris gali būti jūsų svetainės, biuro ar valgomojo kambario apdaila.
šių tekstūruotų tapetų dizainas yra abstraktaus meno kūrinio pavyzdys, kuris gali būti jūsų svetainės, biuro ar valgomojo kambario apdaila.
18

1-24 iš 34 tapetai