Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Raštuoti tapetai, tekstūruoti dizainai

fantastiška tekstūruotų tapetų kolekcija, idealiai tinkanti klasių prisilietimui prie bet kurios jūsų namų dalies! ši raštuotų tapetų kolekcija atrodytų visiškai nepaprastai ir tikrai paverstų jūsų namus namais. šioje išskirtinėje kolekcijoje rasite daugybę įvairių dizainų, vaizduojančių gausybę tekstūrų ir raštų!

nesvarbu, ar ieškote marmurinių, betoninių ar medinių sienų, galite tai pasiekti naudodamiesi mūsų nuostabių dizaino komandų puikių raštų ir tekstūrų tapetų kolekcija! Yra produktas, tinkantis kiekvieno individualiam skoniui ir stiliui, todėl niekas neliko nuošalyje. Nedelskite ieškoti tobulos sienos, naršykite ir būkite kūrybingi.

tekstūros ir raštai specialiai jūsų sienoms!

pritaikius tekstūruotą sienos pastą, jūs beveik akimirksniu pakeisite savo namus į gerąją pusę. Be priežiūros pasaulyje galite papuošti visas savo namų sienas taip, kaip norite, žinodami, kad žala nebus padaryta ir niekas nebus nuolatinė. Dabar, kai vėl atsiėmėte kontrolę, galite papuošti savo namus, kad galėtumėte sekti visas dabartines ar praeities tendencijas, kai tik norite. šios kvapą gniaužiančios raštuotos sienų pakabos suteikia jūsų namams papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma. Suteikdamas jums naują išvaizdą ir nuostabiai jaukų pojūtį.

mūsų tekstūruotos sienų dangos yra ypač lengvai pritaikomos ir užtikrina, kad nėra plikos ar nuobodžios jūsų sienos dalies! Modeliai yra unikalūs, originalūs ir aukščiausios kokybės - tai reiškia, kad joks blizgesys ar atspindys nesukels problemų ir kad dėl patvaraus ir ilgalaikio pobūdžio jie nesusiglamžo, nesupūliuoja, nepūliuoja ir nesilupa, užmaskuodami bet kokius trūkumus ant tavo sienų.

jei niekada anksčiau netaikėte tapetų, nereikia jaudintis. Instrukcijos yra kiekviename iš mūsų paketų ir mūsų svetainėje, todėl jūs tiksliai žinote, ką daryti. Jūsų tapetų ir raštų temų tapetų pritaikymas yra gražus ir lengvas, taip pat pateikiami patarimai, kaip naudoti prieš, per ir po jo! Ir jei vis dar nesate tikri, mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės!

papuošti namus yra absoliučiai būtina, kad jie taptų namais - be unikalių tapetų namai yra tik namai! Štai kodėl dabar turėtumėte pradėti žvilgtelėti į mūsų nuostabią raštuotų ir tekstūruotų tapetų kolekciją!

Ką manote apie tuos nuostabius tekstūruotus tapetus? Mes taip pat juos mylime. Jie gali paversti kiekvieną kambarį elegantišku ir madingu.
Ką manote apie tuos nuostabius tekstūruotus tapetus? Mes taip pat juos mylime. Jie gali paversti kiekvieną kambarį elegantišku ir madingu.
18

1-24 iš 181 tapetai