Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Marmuriniai tapetai

didžiulė marmurinių tapetų kolekcija, idealiai tinkanti klasikinių, materialių temų pritaikymui jūsų namuose! Marmuras yra medžiaga, kuri tiesiog šaukia kokybės ir klasės, o šie tapetai perteikia tą pačią žinią - jie tikrai suteikia estetiškai patrauklų jūsų namų atspalvį! Tapetai gali prisitaikyti prie bet kokio kambario ir bet kokios aplinkos ir puikiai atrodys bet kokioje aplinkoje.

Ši kolekcija yra didžiulė ir ją nuolat papildo mūsų itin talentinga ir darbšti dizaino komanda, todėl jūsų gatvėje tikrai bus marmurinio efekto tapetai. Nuo klasikinės baltos iki rausvos iki mėlynos ir visų kitų spalvų, kurias galite įsivaizduoti, kiekvienam kambariui yra kažkas. Nebereikia palikti savo estetinių marmurinių tapetų paieškos. Naršykite ir raskite savo šiandien!

puikus marmurinis tapetas jūsų namams!

užtepkite marmurinio dizaino tapetus bet kurioje savo namų patalpoje, kad iš tikrųjų pasiektumėte nepakartojamą ir originalią išvaizdą, užtikrindami, kad jūsų kambarys visada išsiskirtų iš minios ir patrauktų akis, kai einate! Grįžimas prie senų sienų tiesiog nebus pasirinkimas. Naudodamiesi šiuo produktu gausite daug laisvės, nes galite papuošti sienas taip, kaip jums patinka, neprisiimant jokių nuolatinių įsipareigojimų dėl modelio. Jei matote dabartinę jums patinkančią tendenciją, galite lengvai pakeisti ekrano foną ir jo laikytis! Mūsų marmuriniai sienų tapetai neabejotinai padarys jūsų kambarius atrodančius neįtikėtinai, kartu suteikdami papildomų privalumų, tokių kaip didesnis gylis, stilius ir šiluma. Paverskite savo namus dar ypatingesne vieta būti!

šios marmurinio rašto tapetai visiškai nesudėtingi ir intensyvios šviesos atveju nesukelia atspindžių; taigi žinote, kad kokybė tikrai aukšta! Bet kokius trūkumus galima greitai apžvelgti. Medžiaga yra ypač patvari ir atspari problemoms, tokioms kaip ašaros, raukšlės ir burbuliukai, lupimasis ar plėšymas nebus problema. šio ilgaamžiškumo dėka mūsų marmurinės išvaizdos tapetai išliks amžiams, suteikdami galimybę nuolat juos keisti arba išlaikyti tą patį ilgą laiką.

jums nereikės jaudintis dėl mūsų marmurinės tekstūros tapetų taikymo. Instrukcijas galite rasti šalia jūsų pristatymo ir mūsų svetainėje su rekomendacijomis dėl įrankių, instrukcijomis paveikslėliu ir patarimais prieš taikymą, jo metu ir po jo.

dabar naršykite ir pasirinkite marmurinius tapetus!

1-19 iš 19 tapetai