Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Vieta

Spalva

Plytų tapetai

kodėl gi nepridėjus plytų į savo kambarį? Jums taip pat nereikės trankyti šių plytų tinkavimo. Mūsų plytų tapetai negali būti lengvesni ir ekonomiškesni. Mes turime daugybę skirtingų spalvų, taigi, jei nesate raudonų plytų gerbėjas, nesijaudinkite, bet kokios spalvos yra pilkos, juodos, rudos! Dabar peržiūrėkite šią plytų efekto tapetų kolekciją ir kurkite!

nuo tikroviškų senosios mokyklos plytų sienų iki modernių prašmatnių, mūsų kolekcijoje tikrai yra plytų sienų tapetų , tinkančių kiekvienam ir kiekvienam kambariui dėl mūsų nuostabios dizainerių komandos įtraukties. Kodėl gi ne išryškinti savo kūrybinę pusę ir šiandien nepuošti sienų, nesigailėsite!

raskite savo vidinį statybininką su dirbtinių plytų tapetais!

grįžti prie savo originalių paprastų sienų nebus galimybės pritaikius vieną iš mūsų tekstūruotų plytų tapetų, nes jie puikiai papildo jūsų namus, todėl jie yra puiki investicija. Laisvė žaisti bus visų jūsų norimų stilių, kurie leis jums pasireikšti kūrybiškumui, nereikalaujant nieko nedaryti ar nerimauti dėl žalos. Niekada nebuvo taip lengva jus atnaujinti su visomis dabartinėmis tendencijomis! Nėra jokių abejonių, kad dėl šių plytų tapetų jūsų kambariai atrodys nepaprastai nuostabūs, tačiau nauda tuo nesibaigia, jie taip pat suteikia daugiau gylio, stiliaus ir šilumos, todėl jūsų namai tampa jums daug unikalesni ir ypatingesni!

mūsų plytų rašto tapetai turi nuostabiai paprastą ir lengvą procesą, leidžiantį greitai paslėpti visus jūsų sienų trūkumus. Kaip ir plytos, mūsų tapetai nebus lengvai sugadinti ir neturės problemų, tokių kaip burbuliukai, plyšimai ar raukšlės! Jie taip pat visiškai neblizga ir neatspindi, todėl per daug nesikiš į jūsų namus, tačiau vis tiek turės pakankamai įtakos, kad atrodytų neįtikėtinai! šių plytų išvaizdos tapetų ilgaamžiškumas yra nepalyginamas ir gali lengvai atlaikyti laiko išbandymą, suteikdamas jums lankstumo keisti savo ekrano foną kada tik norite!

mūsų mūro tapetai , kaip ir visi mūsų tapetai, yra labai lengvai pritaikomi ir pateikiami su aiškiomis naudojimo instrukcijomis, taip pat instrukcijomis, kurias galite rasti mūsų svetainėje, todėl dėl to nereikia jaudintis.

kodėl gi neužsirinkę mūsų plytų stiliaus ekrano užsklandos ir gaukite išvaizdą, kurios visada norėjote.

1-6 iš 6 tapetai