Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Prieškambario tapetai

ieškote būdų, kaip unikaliai ir stulbinamai pritraukti šiek tiek gyvenimo į savo koridorius? Mūsų prieškambario tapetai puikiai atliks darbą už jus. Nuo linksmo ir jaudinančio dizaino, elegantiško ir prašmatnaus iki modernaus ir minimalistinio - kiekvienam prieškambariui, kiekvienam namui ir kiekvienam žmogui tinka kažkas! šiame diapazone rasite savo puikų koridorių tapetą!

nuo drugelių iki žydro lobio mūsų įspūdinga dizaino komanda ilgai ir sunkiai mąstė apie visus dizainus, patekusius į šią prieškambario tapetų idėjų kolekciją, todėl tikrai rasite tai, kas yra jūsų gatvėje... Ar turėtume pasakyti, kad koridorius. Peržiūrėkite dabar ir išsirinkite savo, kad jūsų koridorius suteiktų naują gyvenimą!

koridoriuose taip pat reikia meilės!

mūsų prieškambario tapetų dizainas 100% pavers jūsų namus dar neįtikėtinu, tiek, kad kas eis jūsų salėmis, bus labai pavydus. Mes tikime, kad tapetų pridėjimas yra labai svarbi investicija į jūsų namus, nes dizainas pridėtas visam laikui nekeičiant ar nepažeidžiant jūsų sienų. Dabar galite laisvai pasinaudoti bet kokiomis šiuo metu madingomis namų dekoravimo tendencijomis. Mūsų prieškambario ir tūpimo tapetai taip pat suteikia nuostabių šilumos, stiliaus ir gylio pranašumų jūsų namuose. Jums nebereikės vargti ieškant tobulo dizaino jūsų salėms!

šie laiptų ir salių tapetai sklandžiai ir lengvai bus pritaikyti bet kuriai jūsų namo sienai, pašalinant bet kokius baisius trūkumus tiesiai iš akių. Raukšlės ar žymės jūsų netrikdys, be to, jie nešviečia ir neatspindi, kai yra per didelis šviesos kiekis, todėl tai mažiausiai rūpi. Šis ekrano užsklanda pasižymi puikia trukme, trunkančia labai ilgai, suteikdama galimybę kasmet jas pakeisti arba palikti tuos pačius salės laiptus ir nusileidimo tapetus , kuriuos pamilote.

neleiskite, kad šios tapetos taikymas jus atbaidytų. Instrukcijas, kurių reikia laikytis rytuose, galima pamatyti šalia jūsų produkto ir mūsų svetainėje. Taip pat rekomenduojamos rekomenduojamos priemonės ir patarimai dėl išankstinio, naudojimo ir po naudojimo, taip pat pateiksite puikias paveikslėlių instrukcijas, padėsiančias tapetuoti salės sienas.

taigi, būkite patogūs ir būkite pasirengę atrasti nuostabų dizainą, aukštą kokybę, žemas kainas ir daug, daug daugiau! Negali būti lengviau ar pigiau pridėti tą paskutinį prisilietimą prie mūsų geriausių salių , kurių ieškojote, tapetų!

Mėgaukitės medžio grožiu naudodamiesi šiais medžio efekto tapetais. Mūsų tapetai yra lengvai pritaikomi ir mes netgi parduodame įrankius, kurių jums prireiks pritaikyti!
Mėgaukitės medžio grožiu naudodamiesi šiais medžio efekto tapetais. Mūsų tapetai yra lengvai pritaikomi ir mes netgi parduodame įrankius, kurių jums prireiks pritaikyti!
18
Parodykite savo namo stilių naudodami šį fantastišką akmeninių tapetų paveikslėlį, vaizduojantį šaltą akmens spalvos stilių! Pašalinus likučius.
Parodykite savo namo stilių naudodami šį fantastišką akmeninių tapetų paveikslėlį, vaizduojantį šaltą akmens spalvos stilių! Pašalinus likučius.
18

1-24 iš 58 tapetai