Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo prieškambario bėgikai

salės yra būtinos, nes jos sujungia visus jūsų namų kambarius. Drąsiai pasakykite su savo vinilo prieškambario bėgiku. Užėję į jūsų namus, svečiai pirmiausia pastebės jūsų nuostabius, akį traukiančius pvc vinilo prieškambario bėgikus. Padarykite savo koridorius atpalaiduojančius ar linksmus. Mes tikrai turėsime tai, kas sukurs jūsų ieškomą atmosferą šios įvairios kolekcijos dėka!

pradedant nuostabiais gėlių piešiniais ir baigiant gražiais žvaigždynais, dizainerių komanda čia, prie lentų lipdukų, nori sutalpinti kiekvieną koridorių. Mūsų vis didėjanti vinilinių prieškambario kilimėlių kolekcija pakels jūsų salių išvaizdą ir sukurs patrauklesnę aplinką. Naršykite per šią kolekciją ir raskite savo prieškambariui tinkamiausią kilimėlį! Šiuos kilimėlius galima pritaikyti, kad jie puikiai atitiktų jūsų salę, jie atrodys taip, kaip visada norėjo būti ten. Niekaip negalėtum suklysti!

pakvieskite mūsų koridoriaus vinilo grindis!

kilimas jūsų koridoriuje yra tobuliausias priedas, nes ne tik kad visi jūsų svečiai baiminsis, bet ir šie prieškambario viniliniai kilimai taip pat suteiks apsaugą nuo bet kokių išsiliejimų, dėmių ar įbrėžimų, pridės šilumos, gylio ir visą toną. Personažas, kurio niekada nežinojai, koridorius gali turėti. Ir visa tai gali būti jūsų po kelių savaičių, jei įsigysite šiandien! Niekada neatsigręš.

mūsų koridoriaus bėgimo viniliniai kilimėliai atlaikys nuolatinį pėdų kritimą, kurį paprastai patiria salės, nes mūsų kilimai dėl aukštos kokybės yra atsparūs ašaroms, raukšlėms, raukšlėms ir problemoms! Jie nepasikeis ir sakys gyvybingi. šiuos kilimėlius itin lengva klijuoti, nes norime, kad visi galėtų pajusti vinilo kilimėlio džiaugsmą, ne tik tie, kurie yra patyrę lipdukų klijavimą. Mūsų pvc prieškambario vinilinių kilimėlių praktiškai nereikia prižiūrėti, nes juos taip paprasta valyti ir prižiūrėti! Greitai nuvalykite drėgnu skudurėliu ir sutvarkysite. Nereikia vėl išnešti tos varginančios kupros, suteikiant daugiau laiko pakviesti svečius! šie kilimėliai taip pat yra tinkami vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat yra hipoalergiški, todėl nereikia riboti svečių sąrašo, visi yra laukiami!

nedelskite savo paieškos ilgiau! Pakelkite savo namų išvaizdą naudodamiesi mūsų koridoriaus vinilinių kilimėlių grindimis ir sužinokite, kaip puikiai jie gali atrodyti, kai pridedate tą ypatingą asmeninį bruožą.

1-24 iš 97 vinilo kilimas