Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo kilimėliai renginiams

šioje kolekcijoje rasite daug dizainų, kurie idealiai tinka ypatingiems metų įvykiams, pavyzdžiui, kalėdoms ar helovinui. . Mūsų renginiai rengdami vinilinius kilimėlius puikiai tinka papuošti jūsų namus ar verslą kitokiomis dvasiomis ir šiomis ypatingomis dienomis sukuria šiltą atmosferą. Jei pritrūksta idėjų, tuomet tikrai turėtumėte pasirinkti vieną iš mūsų renginių kilimų dekoracijų!

mūsų nuostabioje kolekcijoje yra daugybė įvairių dizainų, todėl esame tikri, kad rasite tai, kas jums patinka!

turėtumėte unikalią jūsų renginio dekoraciją mūsų nuostabių vinilo kilimėlių dėka!


atsižvelgiant į tai, kad produktas yra aukštos kokybės, neslystantis ir nealergizuojantis, jis taip pat, kaip ir puošiantis korpusą, apsaugos grindis. Mūsų produktai tarnaus ilgai ir yra įvairių dydžių, nusipirkite dabar ir mėgaukitės!

mūsų kilimėlius taip lengva valyti, tiesiog nuvalykite bet kokį išsiliejimą vandeniu. šie produktai tinka bet kokiam buityje, turint naminius gyvūnus, vaikus, jūs tai įvardinsite ir mūsų vinilai bus tam atsparūs! Jie taip pat yra ypač atsparūs spalvos pokyčiams ir tokioms problemoms kaip ašarojimas.

jei nerandate ieškomų vinilo kilimėlių , turime sprendimą! Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką adresu info@tenstickers. Co. Uk ir mes sukursime jums pritaikytą vinilo kilimą , kuris į kambarį atneš naujų vibracijų!

taigi ko tu lauki? įsigykite mūsų išskirtinius renginius rengdami vinilo kilimėlius, kad ši graži šventė taptų dar įsimintina ir nepakartojama! Jūsų užsakymas netrukus atvyks nurodytu adresu, jums nereikės persikelti!

1-24 iš 37 vinilo kilimas