Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo kilimėliai renginiams

šioje kolekcijoje rasite daugybę dizainų, kurie idealiai tinka ypatingiems metų renginiams, tokiems kaip kalėdos ar helovinas. . Mūsų viniliniai kilimėliai renginiams puikiai dekoruoja jūsų namus ar verslą kitokia dvasia ir sukuria šiltą atmosferą šiomis ypatingomis dienomis. Jei jums trūksta idėjų, tikrai turėtumėte pasirinkti vieną iš mūsų renginių kilimų dekoracijų!

mūsų nuostabi kolekcija turi daugybę skirtingų dizainų, todėl esame tikri, kad rasite tai, kas jums patinka!

turėkite unikalią jūsų renginio puošmeną mūsų nuostabių vinilinių kilimėlių dėka!


kadangi tai yra aukštos kokybės produktas, neslidus ir antialergiškas, jis taip pat, taip pat dekoruodamas namą, apsaugos grindis. Mūsų gaminiai tarnaus ilgai ir yra įvairių dydžių, įsigykite dabar ir mėgaukitės!

mūsų kilimus taip lengva valyti, tiesiog tiesiog nuvalykite visus išsiliejusius vandenį. šie produktai tinka bet kokiam namų ūkiui, su naminiais gyvūnais, vaikais, jūs įvardykite tai ir mūsų vinilai bus atsparūs! Jie taip pat yra ypač atsparūs spalvos pokyčiams ir tokioms problemoms, kaip ašarojimas.

jei nerandate ieškomų vinilinių kilimėlių , mes turime sprendimą! Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką adresu info@tenstickers. Co. Uk ir mes sukursime jums pritaikytą vinilinį kilimą , kuris įneš naujų atmosferos į kambarį!

tai ko tu lauki? įsigykite išskirtinius vinilinius kilimėlius renginiams , kad ši miela šventė būtų dar įsimintinesnė ir nepakartojamesnė! Jūsų užsakymas netrukus atvyks nurodytu adresu jums nereikės persikelti!

1-24 iš 92 vinilo kilimas