Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Kalėdiniai vinilo pledai

Dizaino kolekcija, ideali kalėdoms. Mūsų kalėdiniai vinilo kilimėliai puikiai tinka papuošti jūsų namus ar verslą kalėdine dvasia. Kalėdų tėvas, šiaurės elniai, elfai, sniegas, medžiai ir dar daugiau. Mūsų kalėdinis vinilo kilimas yra puikus, kad per šią šventinę šventę sukurtų šiltą atmosferą. Jei pritrūksta idėjų, tuomet tikrai turėtumėte pasirinkti vieną iš mūsų kalėdinių kilimų dekoracijų!

mūsų nuostabioje kolekcijoje yra daugybė įvairių dizainų, todėl esame tikri, kad rasite tai, kas jums patinka!

savo nuostabių vinilinių kilimėlių dėka turėsite unikalią kalėdinę dekoraciją!


atsižvelgiant į tai, kad produktas yra aukštos kokybės, neslystantis ir nealergizuojantis, jis taip pat, kaip ir puošiantis korpusą, apsaugos grindis. Mūsų produktai tarnaus ilgai ir yra įvairių dydžių, nusipirkite dabar ir mėgaukitės!

mūsų kilimėlius taip lengva valyti, tiesiog nuvalykite bet kokį išsiliejimą vandeniu. šie produktai tinka bet kokiam buityje, turint naminius gyvūnus, vaikus, jūs tai įvardinsite ir mūsų vinilai bus tam atsparūs! Jie taip pat yra ypač atsparūs spalvos pokyčiams ir tokioms problemoms kaip ašarojimas.

jei nerandate kalėdinių vinilo kilimėlių , kurių ieškote, mes turime sprendimą! Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką adresu info@tenstickers. Co. Uk ir mes sukursime jums pritaikytą kalėdinį vinilo kilimą , kuris į kambarį atneš naujų vibracijų!

taigi ko tu lauki? Įsigykite mūsų išskirtinius kalėdinius vinilo kilimėlius, kad šios gražios šventės būtų dar įsimintinos ir nepakartojamos! Jūsų užsakymas netrukus atvyks nurodytu adresu, jums nereikės persikelti!

1-17 iš 17 vinilo kilimas