Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Kalėdiniai vinilo pledai

Dizaino kolekcija idealiai tinka kalėdoms. Mūsų kalėdiniai vinilo pledai puikiai papuošia jūsų namus ar verslą kalėdine dvasia. Tėvas kalėdos, elniai, elfai, sniegas, medžiai ir dar daugiau. Mūsų kalėdinis vinilinis kilimas puikiai sukuria šiltą atmosferą per šią šventinę šventę. Jei jums trūksta idėjų, tikrai turėtumėte pasirinkti vieną iš mūsų kalėdinių kilimų dekoracijų!

mūsų nuostabi kolekcija turi daugybę skirtingų dizainų, todėl esame tikri, kad rasite tai, kas jums patinka!

turėkite unikalią kalėdinę puošmeną mūsų nuostabių vinilo kilimėlių dėka!


kadangi tai yra aukštos kokybės produktas, neslidus ir antialergiškas, jis taip pat, taip pat dekoruodamas namą, apsaugos grindis. Mūsų gaminiai tarnaus ilgai ir yra įvairių dydžių, įsigykite dabar ir mėgaukitės!

mūsų kilimus taip lengva valyti, tiesiog tiesiog nuvalykite visus išsiliejusius vandenį. šie produktai tinka bet kokiam namų ūkiui, su naminiais gyvūnais, vaikais, jūs įvardykite tai ir mūsų vinilai bus atsparūs! Jie taip pat yra ypač atsparūs spalvos pokyčiams ir tokioms problemoms, kaip ašarojimas.

jei nerandate ieškomų kalėdinių vinilinių kilimėlių , mes turime sprendimą! Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką adresu info@tenstickers. Co. Uk ir mes sukursime jums pritaikytą asmeninį kalėdinį vinilo kilimą , kuris įneš į kambarį naujų vibracijų!

tai ko tu lauki? įsigykite išskirtinius kalėdinius vinilinius kilimėlius, kad ši miela šventė būtų dar įsimintinesnė ir nepakartojamesnė! Jūsų užsakymas netrukus atvyks nurodytu adresu jums nereikės persikelti!

1-24 iš 49 vinilo kilimas