Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Tekstūriniai vinilo kilimėliai

naršykite mūsų fantastišką vinilo tekstūros kilimų kolekciją, kad papuoštumėte savo namus! Jie atrodo taip pat gerai, kaip tikrasis sandoris. Mūsų gaminiai suteikia paprastą ir lengvą būdą atnaujinti namų dekorą! Tikri kilimai ir kilimai daugeliu atvejų gali būti labai brangūs, todėl tai yra puikus būdas sutaupyti šiek tiek grynųjų, tuo pačiu turint fantastiškai atrodančias grindis!

mūsų neįtikėtinos, darbščių dizainerių komandos dėka, ši naujoviška vinilinės tekstilės kilimėlių kolekcija turi viską, ko reikia, pradedant medžiu, baigiant cemento išvaizda ir baigiant akmenimis. Niekaip negali būti sužavėtas.

mėgaukitės įvairiomis tekstūromis naudodamiesi šia nuostabia kolekcija

nuostabi tekstūra, kurią galėsite pridėti prie savo namų, nėra vienintelė šių vinilo tekstūruotų grindų nauda. Jums taip pat suteikiamos tokios neįtikėtinos savybės, kurias suteikia šios grindys, pavyzdžiui, paryškinimas, apsauga ir jūsų kambariui tiek daug charakterio suteikimas. Mūsų tekstūruoti viniliniai kilimėliai taip pat gali būti pritaikyti atsižvelgiant į dydį, kad jie būtų pritaikyti jums namuose! Tilptų tiksliai ten, kur norite, tarsi visada būtų lemta būti ten.

mūsų vinilo tekstūros kilimai yra ilgaamžiai ir labai lengvai valomi, todėl išsiliejimai ir dėmės nėra iššūkis! Paprasčiausiai nuvalykite drėgnu skudurėliu ir jūsų dulkių siurblys taps praeitimi, leidžiančiu susitelkti ties svarbesniais dalykais.

nesvarbu, ar esate ekspertas, ar ne, mūsų produktus lengva pritaikyti bet kam, pateikiant instrukcijas tik tuo atveju, jei jų prireiks! Ir dėl mūsų naudojamų aukštos kokybės medžiagų jums nereikės jaudintis dėl ašarojimo, problemų ar raukšlių!

čia, prie „tenstickers“, mes visada norime patobulinti viską, ką darome, ir nustojame teikti jums daugybę aukštos kokybės vinilo tekstūros grindų , kurios nėra mūsų prigimtis. Norime pasiūlyti daugiau! Todėl šioje kolekcijoje yra pritaikomų produktų. Norėdami sukurti savo pritaikytą tekstūruotą vinilo kilimėlį, galite jį pritaikyti pasirinkdami savo tekstą. Visa tai suteikia unikalumo, kurį jūsų namai įgis įsigydami vieną iš mūsų kilimėlių.

naršykite mūsų kolekciją ir rasite įvairiausių pvc tekstilės kilimų, kuriais galėsite papuošti savo namus, ir pagaliau išgausite norimą išvaizdą. Fantastiška kokybė, žemos kainos, puikus, akių katilų dizainas!

šis nuostabus akmens efekto vinilo kilimėlis puikiai tinka įnešti į jūsų namus ką nors naujo, galinčio žymiai pagerinti jūsų buities vietas!
šis nuostabus akmens efekto vinilo kilimėlis puikiai tinka įnešti į jūsų namus ką nors naujo, galinčio žymiai pagerinti jūsų buities vietas!
29.75

1-24 iš 114 vinilo kilimas